Płatności
Copyright 2007-2013 www.mirin.pl All rights reserved
Strony WWW Radom Strony Internetowe Mirin
Wycena kampanii Częste pytania Logowanie
Copyright 2007-2013 www.mirin.pl All rights reserved

Strony internetowe dla firm

Oferujemy wykonanie „szytych na miarę” stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Uwagę skupiamy zarówno na przejrzystym i nowoczesnym wyglądzie jak i na wysokiej funkcjonalności oraz użyteczności witryny. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Wszystkie strony opieramy na przyjaznym dla użytkownika Systemie Zarządzania Treścią (CMS), który umożliwia samodzielną edycję podstron serwisu (dodawanie treści, galerii zdjęć, aktualności itp.). Wszystko to po to, by Twoja firma zyskała nowe oblicze i podniosła swoją rangę wśród tysięcy witryn konkurentów.

1

Dlaczego warto mieć stronę internetową

Niejednokrotnie zastanawiają się Państwo dlaczego warto mieć stronę internetową. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Strona internetowa ma przedstawić wizerunek Państwa firmy , zwiększyć potencjalną ilość klientów i co za tym idzie przynieść większy zysk firmie , którą Państwo prowadzicie. W dobie rozwijającego się coraz szerzej internetu i co za tym idzie popularności serwisów WWW , strona internetowa jest jak najlepszym i zarazem najtańszym środkiem reklamy dotarcia bezpośrednio do jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Każdy z naszych projektów stron WWW jest indywidualny i ma za zadanie windować w górę Państwa firmę w dobie dzisiejszej konkurencji. W pierwszej kolejności w uzgodnieniu z Państwem sprawdzamy i ustalamy adres internetowy , czyli domenę , a następnie wykupujemy ją razem z miejscem na serwerze.  Następnie budujemy dla Państwa stronę WWW biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania Państwa firmy oraz jak najlepszą funkcjonalność serwisu. Zarówno strona jak i treść w niej zawarta jest tak skonstruowana i zoptymalizowana aby znaleźć się w jak najlepszym wyniku organicznym wyszukiwarek internetowych.

Strony dostosowane do urządzeń mobilnych m.in iPhone i iPad oraz Android

Czasy gdy dostęp do Internetu był możliwy wyłącznie za pomocą komputera już dawno minęły. W erze urządzeń mobilnych strony wyświetlane są na telefonach komórkowych, iPhone’ach czy innych urządzeniach „kieszonkowych”. Tworząc witrynę, pracujemy nad jej wysoką dostępnością, dostosowując kod dla wszystkich odbiorników.

2

Podsumowując otrzymują Państwo od nas stronę internetową, która jest tworzona w najnowszych technologiach, otwiera się szybko i bezproblemowo oraz jest zoptymalizowana pod względem silników wyszukiwarek.

4

Hosting dla firm

Integralną częścią każdej strony internetowej jest tzw. hosting, czyli krótko mówiąc serwer, na którym znajduje się witryna. Oferujemy wygodny i stabilny hosting dla firm oraz szybkie i sprawne uruchomienie serwisu.

Opieka webmastera

Posiadasz własną stronę internetową? Nie masz czasu lub dostatecznej wiedzy na jej aktualizację? Powierz nam opiekę nad swoją witryną, a my zadbamy o całą resztę, systematycznie uzupełniając żądane treści oraz dbając o ich czytelność i wysoką dostępność.

5 3