Płatności Strony WWW Radom Strony Internetowe Mirin
Wycena kampanii Częste pytania Logowanie

W dzisiejszych czasach każda działalność musi być reklamowany w internecie. Nie ma innej możliwości, mówi się wręcz, że jeżeli firma nie ma strony internetowej to ona wręcz nie istnieje.

Korzystanie z wyszukiwarek internetowych stało się już codziennością. Tak samo jak posiadanie szyldu naszej firmy mówi klientom co i gdzie kto robi i czym się zajmuje, tak samo strona internetowa informuje o tym samym , lecz ma możliwość podania większej ilości informacji niezbędnej dla dzisiejszego klienta poszukującego konkretnego towaru lub usługi. To, że ktoś kupi ładne auto i postawi je w garażu nie znaczy, że sąsiedzi będą wiedzieć iż je posiadamy. Gdy auto wystawimy z garażu zaczniemy nim jeździć to o posiadaniu naszego samochodu będzie wiedzieć coraz większa ilość sąsiadów. To samo jest z zaistnieniem w sieci. Nie wystarczy zrobić stronę internetową. Powinno się ją pozycjonować. Obecnie jednak nie jest to problem – zaistnieć w internecie. Wystarczy stworzyć dobrą stronę Internetową oraz dobrze ją zooptymalizawać pod względem silników wyszukiwarek , a następnie wypozycjonować.


1

Wybierz słowa kluczowe

Najwązniejszą częścią całego przedsięwzięcia jest dobór odpowiednich słów kluczowych związanych z Państwa działalnością. Przed wyborem ich prosimy bardzo dokładnie się zastanowić co Państwa Firma ma do zaoferowania I czego w niej klienci poszukują oraz co przynosi największy zysk.

2

Skontaktuj się z nami

Prześlij nam słowa kluczowe mailem lub skorzystaj formularza bezpłatnej wyceny pozycjonowania.

Wycena pozycjonowania

W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem przesyłając wycenę oraz dokładną analizę konkurencyjności fraz wykoną w profesjonalnych narzędziach SEO.

3
Pozycjonowanie to jedna z gwarancji sukcesu Twojej strony www
Copyright 2007-2013 www.mirin.pl All rights reserved
Do każdej podpisanej umowy dodawany jest GRATIS  funkconalny panel SEO
w którym mogą Państwo 24 godziny na dobę monitorować realizację zlecenia,
a tym samym pozycję swojej strony w Google i nie tylko.
Wycena pozycjonowania 4

Podpisanie umowy

Po akceptacji przez Państwa wyceny słów kluczowych przesyłana jest na Państwa e-mail wstępna umowa pozycjonowania. Po zapoznaniu się z nią i wyrażeniu chęci jej podpisania przesyłana jest do Państwa kurierem.

W każdej chwili można sprawdzić status przesyłki.