Płatności Strony WWW Radom Strony Internetowe Mirin
Wycena kampanii Częste pytania Logowanie
Copyright 2007-2013 www.mirin.pl All rights reserved

Pozycjonowanie za efekt

Jeżeli strona jest wypozycjonowana mówi się zazwyczaj , że znajduje się ona w pierwszych dziesięciu wynikach organicznych wyszukiwarki. Wypozycjonowanie strony daje nam więc szansę na zdobycie potencjalnego klienta naszej firmy na towary i usługi , które reklamujemy na naszej witrynie.

1

Marketing szeptany

Marketing szeptany to jedna z najlepszych i dających bardzo dobre rezultaty  form marketingu internetowego. Polega on  na tworzeniu wszelkiego rodzaju kampanii na blogach, forach i w innych miejscach sieci. Tak naprawdę może być klika rodzajów tej kampanii od pojedynczych wpisów do dyskusji prowadzonej przez  grupę kilkudziesięciu osób.

Fanpage stworzony został z myślą o promowaniu różnych marek, czy konkretnych produktów, polityków, artystów, i wszystkiego co w wymiarze społecznym jest w większym czy mniejszym stopniu popularne. Istnieje to po to, aby pomóc zaistnieć w świadomości użytkowników facebooka, aby się reklamować. 

2 3 4

Blogi

Blog (ang. web log - dziennik sieciowy) — rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, uporządkowane chronologicznie wpisy, które mogą być uporządkowane wg. kategorii. Umożliwia on komentowanie artykułów pojawiąjacych się na blogu przez czytelników naszego dziennika.

Mailing

Posiadamy dużą ilość adresów do Polskich firm, którą możemy targetować w dowolny spodów, pamiętaj, że wśród tych firm są Twoi przyszli klienci. Ilość ta ciągle rośnie. Oferujemy Państwu przygotowanie profesjonalnego mailingu od A do Z wraz z raportem.

5
Facebook
Pozyskiwanie fanów na fanpage

Nie musisz posiadać strony w internecie aby dodać swoją firmę do miejsc google. Miejsca gogle to miejsca zaznaczone na mapach gogle łezką informująca o rodzaju prowadzonej działalności z numerem telefonu, adresem oraz zdjęciami. Wpis dokonywany jest jednorazowo i nie jest ograniczony w żaden sposób czasowo.

7

Reklama w portalach internetowych

Oferujemy Państwu przeprowadzenie kampanii reklamowej w mediach regionalnych dopasowanych do Państwa miejsca zamieszkania. Zaliczamy do niej reklamę we wszelkiego rodzaju gazetach internetowych. Reklama na kliki, reklama banerowa, artykuły sponsorowane. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju i czasu trwania reklamy.

6
Miejsca Google
Pozycjonowanie Facebook Blogi Mailing

Kampanie Adwords

Efekt tej kampanii jest widoczny od razu w postaci linku sponsorowanego na początku wyników wyszukiwania na daną frazę w wyszukiwarce google. Moim zdaniem kampania Adwords jest bardzo dobrą kampanią krótkoterminową jeżeli np. nasza firma…

8 Adwords

Audyty

Czy jesteśmy w stanie określić popularność fraz które pozycjonujemy ?

Oczywiście, że tak. Wykonujemy dla Państwa audyty w których możemy wskazać ilość wyszukiwań w stosunku miesięcznym lub rocznym w poszczególnych miesiącach danej frazy w Google. W audycie takim możemy dobrać przy pomocy odpowiednich narzędzi i statystyk najbardziej dopasowane frazy dobrane do miejsca i rodzaju działalności firmy. Prześwietlamy również dokładnie konkurencję w danej branży pod względem ich reklam w internecie i skuteczności jej. Doradzamy również najbardziej skuteczne działania marketingowe mające na celu podnieść wyniki sprzedażowe lub usługowe Państwa firmy, wybieramy dla Państwa grupę docelową klientów, sugerujemy odpowiednie zmiany na stronie www, sprawdzamy poprawność strony pod względem silników wyszukiwarek oraz jeżeli strona nie jest odpowiednio wykonana mówimy co w niej zmienić. Należy pamiętać iż stronę www można porównać do samochodu. To iż ładnie wygląda to nie znaczy że silnik sprawuje się dobrze. Strona może ładnie też wyglądać lecz jej silnik może być całkowicie nieprzydatny. Często zdarza się tak iż ładnie wyglądająca strona jest bardzo mało wartościowa dla Google. Czynników takich jest naprawdę sporo. Do głównych możemy zaliczyć: brak odpowiedniego tytułu oraz opisu strony, brak dołączenia jej do Google Webmaster Tools, brak mapy witryny , itp.

Wszystkie te informacje dostają Państwo w naszym audycie.

9