Płatności Strony WWW Radom Strony Internetowe Mirin
Wycena kampanii Częste pytania Logowanie
Copyright 2007-2013 www.mirin.pl All rights reserved
Koszty kampanii

Tak naprawdę marketing internetowy w sieci ma bardzo szeroki obszar działania. Każde zlecenie i realizacja go  wymaga innych nakładów finansowych oraz pracy. Każda grupa docelowa do której musimy trafić to inny rodzaj realizacji projektu. Dlatego też dla każdego z Państwa przygotowujemy indywidualne ceny każdego projektu, które wyceniamy na podstawie korespondencji mailowej lub rozmowy telefonicznej.

Każdemu z Państwa potrzebna jest inna, indywidualna strona internetowa bądź e-sklep. Jeden potrzebuje strony wizytówki na której jest widoczny tylko profil działalności, a drugi strony na której jest masę skryptów, formularzy itp. Dlatego też nigdy nie korzystamy z szablonów i nie powtarzamy naszych projektów. Każdy z Państwa dostaje indywidualną, nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową z niepowtarzalną grafiką oraz funkcjami dopasowanymi wprost do potrzeb Waszego biznesu. Dlatego też dla każdego z Państwa wyceniamy indywidualny projekt. Ponieważ pozycjonujemy strony znamy doskonale wymagania techniczne odnośnie optymalizacji ich pod względem wyszukiwarek internetowych.

1 2

Pozycjonowanie, to już zupełnie inna sprawa. Jedni chcą reklamować swój biznes na 2-3 produkty, inni potrzebują reklamy na nawet 100 słów lub nawet więcej (duże sklepy internetowe). Jedna fraza jest mało popularna druga bardziej i tym samym konkurencyjność jej jest dużo większa.

Pamiętajcie Państwo: Biznes bez reklamy to jak supermarket w lesie. Jest sklep ale nie ma komu kupować.

3